The Herald Bulletin

November 2, 2013

Honor roll: Nov. 3


The Herald Bulletin

---- — The following students have been named to the Alexandria-Monroe Jr./Sr. High School.

Superior

Seventh grade — Levi Brycen Carey, Breanne Nicole Dunn, Breanna Mae Garrison, Benjamin David Kyle, Savannah Michelle Shelton and Ellie Gwen Stewart.

Eighth grade — Peyton Lee Abbott, Ethan Lee Andrews, Dalton Lee Andrew, Zachery Aaron Beltz, Lindsie Rae Chaplin, Zachary Gabriel Deutsch, Cassidy Sue-Ann Garner, Hunter Laken Granger, Rowan Trinity Sue Hannah, Brandon Michael Hickey, Alexa Denisa Jimenez, Blaine Alise Kelly, Brennan Lawson King, Noah James Leever, Alyssa Garrett Michaeles, Sudney Alan Michales, Megan Olivia Miller, Mallory Catherine Naselroad, Savannah Rayne Owens, Brianna Mackenzie Savage and Delaney Lee Ward.

Freshmen — Grace Margaret Brenner, Megan Victoria Henkelman, Catherine Elizabeth Jameson, Samantha Libler, Blake Alexander Morehead, Marik Douglas Potter, Alexis Hope Sanders and Cailyn Paige Vernetti.

Sophomores — Tyler James Blanton, Sydney Rae Carey, Joshua Aaron Deutsch, Clarissa Alaze Fields, Maggie Avis Phelps and Alexis Raeann Sizelove.

Juniors — Robert James Brenner, Matthew A. Doty, Dakota Allen Fields, Abigail Jane Ford, Lawrence Arthur Hiday, Jonah Michael Jerrils, Hannah Marie Libler and Paula Louise Seelig.

Seniors — Nicholas Andrew Church, Craig Doty, Desirae Rosemary Litchfield, Andrew Jean Rowe and Jason Tyler Small.

Regular

Seventh grade — Miller Scott Abernathy, Keanne Elizabeth Alberts, Oscar Bautista, Cole Mark Conley, Julianne Nicole Daugherty, Johnathan Reed Ellis, Jaime Garcia, Allyson Elizabeth Granger, Devin James Gregg, Abigail Kay Gross, Samuel Parker Hensley, Bryce David Hiatt, Dakota Andrew Thomas Hoffman, Mickey Brent Hosier, Icis Alexandra Humes, Kalyn Grace Johnson, Michael LaShawn Johnson, Kyra Lynn Kean, Molly Elaine Kimble, Morgan Danielle Moore, Mallory Gayle Odom, Avery James Paddock, Camden Monty Peavler, Jared William Quinn, Sarah Elayne Ryan and Victoria Stillwell.

Eighth grade — Colin Bradley Allen, Jessica Kay Beane, Tiffany Nicole Bova, Abigail Ruth Burnett, Nacoma Marie Calandrelli, Dane Samuel Hueston, Elizabeth Paige Humes, Hunter Joseph Jackson, Mayci Joanna Jackson, Caleb Daniel Lipps, Mackenzie Hope McCarty, Emily Anne Mullanix, Jared Cole Oary, Austin Lee Paddock, Alexis Renee Patz, Faith Angelica Seltzer, Jacob Francis Shrewsbury, Kaitlyn Marie South, Keegan Gabriel Stewart, Sierra Dawn Wade, Jenna Marie Watters, Marra Melissa Widener and Ryan Niccum.

Freshmen — Grace Lea Bassett, Breanna Nichole Bean, Heidi Jo Berryman, Jasmine Elaine Branson, Chase I. Buck, Christopher Thomas Condon, Kaitlyn Hope Davis, Isaac Daniel Dockrey, Ashley Marie Doty, Dylan Scott Dowling, Anna Mary Etherington, Emily Rosetta Flook, Jordan Deanne Fox, Jose Arturo Garcia, Isaac Darrin Granger, Michelle Cheyenne Hannah, Matthew Jay Hensley, Ashleigh Joileen Jennings, Logan Blair King, Regan Ellen Lundy, Mya Marie McCann, Madison Nicole Moore, Rebekah Clarisa Mottweiler, Madison Marie Olson, Bransten Charles Lee Peavler, Alexis Renay Peters, Alexandra Faye Sells, Cheyenne Taliaferro, Destiny Dawn Teague, Taylor Ranae Vail and Aliyah Morgan Weaver.

Sophomores — Reagan Eileen Allen, Bryce James Brown, Zackary Adam Byrd, Ariana Lissette Cabrera, Emery Grace Gaines, Ashley Elizabeth Gentry, Kiel R. Gregg, Dana Leigh Hartwell, Sarah Elizabeth Holder, Tylor Lawrence Hoskins, Jason Thomas Hunter, Dane Tyler Johnson, Nathaniel Lee Kissick, Liberty Ann Kyle, Micah James Lipps, Colleen Elizabeth Matthew, Chet Taylor Maynard, Guy Charles Maynard, Darla Marie Michales, Zachery William Moore, Daniel Lee Pyle, Arielle Beth Shelton, Hayley Michelle Sorrell, Alexis Catherine Stanley, Jacie Mckenzie Stohler, Madison Nicole Stull, Macy Jean Tatman, Tara Ann Elizabeth Tremaine, Madison Taylor Wilson and Lydia Rose Woodruff.

Juniors — Guadalupe Daenna Aguilar, Kennedy Drew Aiman, Sydney Lee Aynes, Hailee Brooke Beeson, Eric Lee Calandrelli, Yessenia Fuentes, Mattie Catherine Hayes, Mikaela Dawn Hiatt, Bradley Robert Jensen, Holly Ann Jones, Blaize O. Kelly, Bryce David King, Asia Lorraine Malicoat, Alexandra Lael Mohler, Karina Renteria, Emma Elizabeth Mae Schueler, Mara Lynn Semon, Jacob Dean Thurston, Nikolas Christian Vail, Isaac Drew Walker, Emily Anne Wilson, Brandon McKenzie Wright, Dakota Fields.

Seniors — Layton Starr Carroll, Kelsey Marie Crisp, Robert John Fisher, Zachary Clinton Gines, Elias Guzman, Kolby Von Haas, Colin Gregory Hartman, Virgen Hernandez, Taylor Jayde Jennings, Mariah Nicole Jimenez, Mitchell David Kissick, Ana Elizabeth Lipps, Destiny Kristiana Masters, Danielle Lee Maynard, Deanna Nicole Partain-Humphrey, Omar Eligio Paz, Erica Leeann Phelps, Brooklyn Rene Phillips, Monique Paige Phillips, Nathaniel Keith Ryan, Emily Lea Ann Sailee, Taylor Leigh Sells, Courtney Marie Skinner, Brooke Anne Smith, Samantha Jo Summers, Alexandra Elizabeth Ward, Mason Michael Ward and Ellyn Woodruff.